• kategorie
Witamy na portalu
Podlaskiego Klastra Bielizny

655656+5+5+

Charlotte Art. BS0525

Charlotte Art. BS0525

Jesień-Zima 2015
0

Biustonosz

Kolejna nowość w kolekcji firmy GAIA! Niezwykle oryginalny usztywniony biustonosz w szkocką kratkę został wykonany z drukowanego tiulu i ażurowego plenu koronkowego. Bazę miseczki stanowi trójwarstwowa pianka, gdzie wewnętrzna warstwa wyścielona jest 100% bawełną. Konstrukcja biustonosza idealnie zbiera, zaokrągla i podtrzymuje biust. Odcinane plecy wykonano ze sprężystej dzianiny. Do regulacji obwodu służą haftki dwurzędowe z potrójną regulacją zastosowane do większości rozmiarów oraz haftki trzyrzędowe z potrójną regulacją w rozmiarach E95, F90, G85, H80, I75 i J70. Boczne fiszbiny występują we wszystkich obwodach. Ramiączka nieodpinane, występują w trzech szerokościach 12mm, 16mm oraz 18mm, dobrane stosownie do wielkości miseczek i obwodów. Całość uzupełniają delikatne kokardki umieszczone na styku ramiączek i misek oraz na środeczku biustonosza. Dzięki doskonale dobranym surowcom biustonosz idealnie układa się na sylwetce i jest niezwykle wygodny w użytkowaniu.

Szorty

Oryginalne szorty powstały z połączenia tiulu drukowanego we wzór szkockiej kraty z ażurowym koronkowym plenem. Tył majtek stanowi koronkowy plen, który idealnie układa się na pośladkach. Całość uzupełnia duża kokardka umieszczona na tyle majtek.

Figi

Oryginalne figi pełne powstały z połączenia tiulu drukowanego we wzór szkockiej kraty z ażurowym koronkowym plenem. Tył majtek stanowi cieniutka miękka dzianina.

Informacje dodatkowe

Collection Jesień-Zima 2015
Komentarze
0 komentarze
Logowanie
Sort poleć / wyślij znajomemu
Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.