• kategorie
Witamy na portalu
Podlaskiego Klastra Bielizny

655656+5+5+

Podlascy producenci bielizny na Miedzynarodowych Targach Mody w Paryżu

 

 

W dniach 24-26 stycznia 2015 r. odbyły się coroczne targi bielizny Salon International de la Lingerie w Paryżu. Producenci bielizny zrzeszeni w Podlaskim Klastrze Bielizny po raz kolejny prezentowali na nich swoje najnowsze kolekcje. 
 

Tym razem także dzięki PAIiIZowi i jego Programowi Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej nasi członkowie byli obecni jako wystawcy na najważniejszych targach bielizny, które odbyły sie w Paryżu. To już piąty rok z rzędu firmy: Ava, Axami, Expose Beauty, Fabio, Gaia, Gorteks, Gracya, Kinga, Mat, należące do Podlaskiego Klastra Bielizny budowały swój wizerunek na arenie międzynarodowej.

Udział w targach zapewnia firmom rozpoznawalność na światowych rynkach. Jest szansą na zaprezentowanie swojej oferty oraz poszerzenie rynków zbytu. Dzięki uczestnictwu w tych prestiżowych targach z każdym kolejnym rokiem rośnie zainteresowanie polskich przedsiębiorstw wśród zagranicznych kontrahentów, co jest potwierdzeniem faktu, iż naszej bielizna rodzimej produkcji jest na wysokim poziomie, a także uznawana za doskonałą na całym świecie.

 

Poniżej krótka fotorelacja z wyjazdu:

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze
komentarze
Logowanie
poleć / wyślij znajomemu
Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.